Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Domeny i hosting. Sklepy internerowe PrestaShop - kompleksowe wdrożenia, support, moduły, integracje. Strony WWW. Wizualizacje 3D, grafika 2D

older | 1 | 2 | 3 | (Page 4)

  0 0

  Już po raz trzeci mogę z dumą donieść, że przedłużyliśmy o kolejny rok współpracę z PrestaShop i nadal możemy przedstawiać się jako Certyfikowana Agencja. Formalności zostały dopełnione a kilka dni temu, dwóch naszych programistów ukończyło z sukcesem oficjalne szkolenie. Tak więc pełni pozytywnych emocji wkraczamy w rok 2017 r. :)

  0 0

  W kalendarzu nowy rok, za oknem pojawiła się nawet zima (nikt nie wie na jak długo) więc czas na kolejny wpis. Oto nasze najnowsze 3 poradniki z PrestaShop 1.6 które są jednymi z ostatnich artykułów dotyczących tejże wersji. Jak widać nie wszyscy w okresie między Świętami a Sylwestrem wylegiwali się przed TV planując noworoczne postanowienia. :)

  0 0

  Na naszym kanale YouTube pojawiły się niedawno kolejne poradniki PrestaShop. Tym razem wytłumaczymy jak stworzyć i skonfigurować konta dla różnych osób w panelu administracyjnym sklepu.

  0 0
 • 02/13/17--01:48: nowy dih.pl już on-line!
 • Temat powstania naszej nowej strony ciągnął się za nami już od dawna. Wiedzieliśmy, że jako certyfikowana agencja PrestaShop musimy w końcu odświeżyć naszą wizytówkę w sieci. Naprawdę zdawaliśmy sobie z tego sprawę. Tylko jak usiąść do takiego projektu gdy ciągle napływały nowe zlecenia? Jak to popularne przysłowie mówi – „Szewc bez butów chodzi”… Do czasu. :) Oto bowiem, od kilku tygodni nowy i wg nas znacznie lepszy dih.pl, jest już w sieci.

  0 0

  W komentarzach pod jednym z ostatnich filmów na naszym kanale YouTube pojawiła się prośba, by pokazać w jaki sposób kontroluje się i zarządza elementami strony głównej. Chodziło konkretnie slidery zdjęć. I właśnie w tym filmie zajmiemy się wyjaśnieniem tego tematu.

  0 0

  Spieszę donieść, że nasz pierwszy w 2017 r. sklep internetowy jest już on-line. Ponownie zgłębialiśmy branżę odzieżową (w portfolio mamy przecież już ekskluzywny butik Danatella) choć tym razem do wdrożenia trzeba było podejść trochę inaczej. Przede wszystkim dlatego, że grafika sklepu nie była po naszej stronie. Tak, jeśli Klient zgłasza się do nas ze swoim projektem graficznym to takimi wdrożeniami również się zajmujemy. Dochodzą do tego dość często drobne zmiany w layoutach, ale sama struktura pozostaje zazwyczaj bez zmian. Temat dotyczy odzieży i akcesoriów dla dzieci. Groshki.pl (bo o tym sklepie mowa) oferuje oryginalne ubrania marek europejskich oraz polskich. Jak się okazuje maluchy coraz wcześniej wchodzą już do tzw. świata mody. 🙂

  Sklep istnieje na rynku od 2012 r. a nam przypadło przeniesienie go z dedykowanego oprogramowania. To już kolejny klient, który porzuca tego typu rozwiązania na rzecz przyjaźniejszego PrestaShop.

  Realizacja

  Projekt graficzny jak wspomniałem nie jest nasz więc tu mogę jedynie powiedzieć, że gdyby było to po naszej również stanęlibyśmy na wysokości zadania. Nasze portfolio chyba mówi samo za siebie. 🙂 Jeśli chodzi o funkcjonalności to to już była nasza działka. Zajęliśmy się pełną migracją baz danych. Same funkcjonalności to raczej standardy PrestaShop. Nie było tu raczej niczego specjalnego. Warto na pewno wspomnieć o rozbudowanym filtrze na stronach kategorii oraz modyfikacji programisty dzięki której po najechaniu na zdjęcie produktu można zobaczyć dostępne rozmiary. Do tego standardowe integracje z kurierami i płatnościami on-line.

  Dla nas nieistotne jest czy masz własną grafikę czy mamy ją dla Ciebie przygotować. Chcesz sklep? My go Tobie zrobimy. 🙂

  Kontakt do dih.pl


  Mariusz Korzeniecki

  O Autorze


  0 0
 • 03/01/17--03:37: Duże zmiany na Allegro.
 • Mimo, że na Allegro nadal można kupować licytując produkty to chyba już nikt nie ma wątpliwości, że dziś jest to bardziej agregat sklepów internetowych niż portal aukcyjny.

  0 0

  Prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej jest w chwili obecnej właściwie tożsame z obecnością w Internecie. Ba, w coraz większej ilości przypadków jest to często jedyny kierunek działania wielu firm (usługi on-line, sklepy internetowe). Stara zasada – „jeśli nie ma cię w sieci tzn. że nie istniejesz” jest obecnie jedną z tych najważniejszych w biznesie. Czy wszyscy …


older | 1 | 2 | 3 | (Page 4)